Loading...

Laiptų turėklai

Gaminame ir montuojame nerūdijančio, bei juodo plieno turėklus, bet galime pasiūlyti turėklus ir su medžio ar stiklo elementais. Statramsčiai arba porankis gali būti iš pušies, uosio arba ąžuolo. Turėklai su medžio elementais dažniausiai yra montuojami vidaus objektuose. Medis yra puikus dizaino detalė, kuris suteikia jaukumo ir prabangos.
Dažniausiai turėklus gaminame ir montuojame privačiuose objektuose. Šie darbai reikalauja kruopštumo ir estetikos, todėl daug dėmesio skiriame turėklų apdirbimui.

Siūlome peržiūrėti mūsų pagamintų laiptų turėklų galeriją:

« 2 of 2 »

Oda vilkti turėklai “teniso raketės” stiliumi.

Turėklai yra velkami iš natūralios odos pagamintos juostos, kurios plotis 70-80 mm. Kiekvienas juostos apsukimas iš dalies uždengia jau ant turėklo esančią odą, todėl galutiniame rezultate matomos juostos plotis yra ~ 35-40 mm. Toks metodas yra naudojamas gaminant teniso raketes. Odos montavimui ant turėklų yra naudojami specialūs kontaktiniai klijai odai ir labai stiprus įtempimas, kad oda natūraliai priglustu prie turėklo, prisitaikytu prie jo formos . Naudojama vokiškos ir itališkos kilmės balninė ir baldinė – pigmentinė oda, kuri yra atspari drėgmei, žmogaus prakaitui. Tai yra ilgaamžis ir lengvai prižiūrimas produktas, niekuo nesiskiriantis nuo kokybiškos natūralios medienos, kurios ilgaamžiškumą galim skaičiuoti dešimtmečiais.
Oda vilkti turėklai tai išskirtinė interjero dizaino detalė, kuri neliks nepastebėta, tai neabejotinai pabrėš Jūsų interjero išskirtinumą ir unikalumą. Aukštos kokybės oda, kurią mes naudojame odinių turėklų gamyboje sužavės Jus ne tik vizualiai, tačiau ir liečiant pajusite didelį komfortą.

Oda vilkti turėklai, apsiūti rankomis.

Šis metodas skiriasi nuo ankščiau aprašyto “teniso raketės” stiliaus, ne tik išvaizda, tačiau ir montavimo subtilybėmis. Oda yra išpjaunama į stačiakampio formos juostas, kurios yra apsiuvamos aplink perimetrą (visas kraštines), o aptraukus turėklus, apsiuvama rankomis iš apačios. Tai garantuoja, jog oda niekada neatsiklijuos. Šis metodas reikalauja daugiau kruopštumo, didesnio pasiruošimo ir daugiau laiko montuojant. Privalumas tas, jog tokiu stiliumi galima apvilkti bet kokios formos turėklus: apvalius, kvadratinius, plokščius, turėklus montuojamus ant stiklo ir kt. Naudojamos itin aukštos kokybės, ilgaamžės vokiškos ir itališkos odos, kurios nepralaidžios drėgmei, žmogaus prakaitui, lengvai prižiūrimos.

Turite klausimų? Norėtumėte aptarti savo projektą?