Loading...

Gamyba ir montavimas

3

Vidaus ir lauko turėklų gamyboje ir montavimuose naudojame naujausią bei moderniausią suvirinimo įrangą: “ESAB”, “JASIC” bei “KEMPPI”.

suvir

Balkonų turėklams montuoti dažnai yra naudojamas mobilus aliuminis bokštelis. Jis lengvai pastatomas privačių namų kiemuose ar didesniuose objektuose. Esant reikalui yra nuomuojama kita kėlimo įranga.

aliumibis bokštelis

Paruošę metalą perduodame savo kolegoms jį apdirbti. Metalas yra karštai cinkuojamas jeigu yra planuojama, kad gaminys bus lauke. Jeigu tai yra vidaus turėklai – užtenka metalinę dalį nudažyti milteliniu būdu, pagal RAL spalvų paletę. Turėklų montavimo metu mūsų įmonė stengiasi išlaikyti estetiką ir švarą objekte – po saves visuomet apsitvarkome.

Kasdienė nerūdijančio plieno turėklų priežiūra

Pirštų atspaudų žymes galite nuplauti spiritu ar skiedikliu. Po plovimo, nuplaukite šaltu vandeniu ir nušluostykite sausu skudurėliu.
Aliejų, riebalus ar tepalus nuplaukite organiniais tirpikliais, tada šiltu muiluotu vandeniu arba švelniu plovikliu. Praskalaukite švariu vandeniu ir nuvalykite sausu skudurėliu.
Sunkiai pašalinamus nešvarumus nuplausite švelniu šveitimo plovikliu, patrinę žemės paviršiaus kryptimi. Praskalaukite šaltu vandeniu ir nušluostykite sausa šluoste.
Stiprius spalvos pasikeitimus galite nuvalyti rankšluosčiu. Praskalaukite šaltu vandeniu ir nušluostykite sausu skudurėliu.
Rūdžių pėdsakus galima panaikinti paviršių sudrėkinus oksalo rūgšties tirpale ir palikus apie 15-20 minučių. Vėliau reikėtų nuplauti švelniu valikliu, perplauti švariu vandeniu ir nuvalyti sausu skudurėliu.
Dažų dėmes panaikinsite paviršių išvalę tirpikliu, tada nuplovę švariu vandeniu ir nuvalę sausu skudurėliu.
Įbrėžimai ant paviršiaus pasišalins švelniai šlifuojant paviršių (naudojant medžiagą, kurių sudėtyje nėra geležies), tada nuplovus švelniu plovikliu, švariu vandeniu ir išdžiovinus.

Ko negalima daryti:

 • Naudoti šveitimo miltelių, kadangi šios priemonės gali palikti paviršių įbrėžimus;
 • Naudoti priemonių, turinčių chloridų (ypač hidrochloridinės rugšties), druskos ar kitų baliklių.
  Jeigu šie produktai būtų panaudoti per klaidą, paviršių reikia nuplauti gėlu vandeniu, nuvalyti
  specialiomis priemonėmis, pašalinančiomis susidariusius oksidus ir kitus junginius;
 • Naudoti anglingo plieno pagrindą turinčių medžiagų, kaip pvz., plieniniai šepečiai, padai,
  tinkleliai, kurie gali palikti įbrėžimus. Taip pat draudžiama naudoti valymo priemones ir įrankius,
  prieš tai naudotus anglingo plieno paviršiui valyti;
 • Valyti paviršius statmenai šlifavimo krypčiai;
 • Naudoti šiurkščias, abrazyvines medžiagas.

Čia rasite mūsų įmonės darbų:
Laiptų turėklai
Nerūdijančio plieno turėklai

 

Turite klausimų? Norėtumėte aptarti savo projektą