Loading...

Turėklų gamyba ir projektavimas

Prieš gaminant mūsų projektuotojas sudarys projektą pagal jūsų norus.

Pagal kiekvieno poreikį išrinksime tinkamiausią nerūdijančio plieno markę. Vidaus sąlygoms naudojamas AISI201 arba AISI430 markės plienas. Lauke naudojame AISI304 markės plieną kuris yra atsparus lauko sąlygoms. Aukščiausia markė AISI316 yra naudojama lauke tose vietose, kur gali patekti cheminių medžiagų. Užtenka, kad turėklai butų šalia kelio kur žiemą yra pilama druska ir jei tai ne AISI316 markė, plienas pageltonuos. Taigi mūsų ekspertai turintys patirtį nerūdijančio plieno industrijoje patars jum kur kurią markę naudoti, nepermokant.

vizual

Montavimo procese naudosime nerūdijančio plieno furnitūrą visose įmanomose vietose. Todėl nenukentės produkto estetika, nes suvirinimo bus mažai.

Renkantis ir projektuojant turėklus reiktų atkreipti dėmesį į tris pagrindines sudedamąsias turėklų detales (žr. paveikslėlį):

A – Porankis – dažniausiai dedamas nuo 40 iki 50 mm diametro, gali būti metalinis arba medinis, taip pat kvadratinis arba apvalus. Medinis porankis dažomas pasirinkta spalva arba palikta natūrali medžio spalva. Nerūdijančio plieno porankis būna dviejų tipų – šlifuotas arba veidrodinis.

B – Statramstis – tai yra jungiamoji dalis su pagrindu ir porankiu. Dedamas dažniausiai kvadratinis arba apvalus vamzdis. Taip pat gali būti dedamas vamzdis su medžio detalėmis.

C – Užpildymas – tai yra vidinė turėklų dalis. Vamzdeliai dedami vertikaliai arba horizontaliai. Stiklinis užpildymas taip pat yra populiarus klientų pasirinkimas.

Projektuojame ir gaminame turėklus atitinkančius aukščio ir saugumo reikalavimus. Pagal Statybos techninį reglamentą, visuomeninės paskirties statiniuose (mokyklose, darželiuose, bibliotekose ir kitose viešuose įstaigose) yra numatyti tokie normatyvai:

221. Aptvarų, turėklų, baliustradų aukštis turi būti ne mažesnis kaip:
221.1. laiptų maršų ir aikštelių – 0,90 m;
221.2. išorės laiptų maršų ir aikštelių – 1,20 m;
221.3. ikimokyklinio ugdymo įstaigose, bendrojo lavinimo ir internatinėse mokyklose (pirmosioms klasėms) – 1,20 m;
221.4. laiptų maršų ir aikštelių specialiojo ugdymo vaikų įstaigose (akliems, silpnaregiams ir protiškai neįgaliems) – 1,50 (1,80) m;
221.5. balkonų ir lodžijų iki 30 m aukščio Statiniuose – 1,0 m;
221.6. balkonų ir lodžijų daugiau kaip 30 m aukščio Statiniuose – 1,10 m;
221.7. perėjų, galerijų, terasų – 1,20 m;
221.8. nenaudojamo stogo parapetų, tvorelių – 0,60 m.
Peržiūrėkite mūsų pagamintų ir sumontuotų nerūdijančio plieno turėklų galeriją:

Turite klausimų? Norėtumėte aptarti savo projektą?